Фанкойли Innova

Фанкойли Innova можуть бути встановлені в будь-якому житловому приміщенні завдяки своїй елегантній конструкції та дуже малим габаритам. Данні фанкойли можна встановлювати з низькотемпературними джерелами тепла, такими як: теплові насоси, конденсаційні котли, інтегровані системи c сонячними колекторами. Фанкойл Innova досягає заданої температури з максимальною швидкістю, після чого фанкойл підтримує температуру постійно з найменшим рівнем шуму.

В модельному ряду фанкойлів Innova ви занайдете внутрипідлогові, підлогові, настінні та канальні (скритого монтажу) фанкойли. В ассортименті є вбудовані моделі та моделі зі зниженною висотою, а також безліч опційного обладнання для індивідуальніх вимог. Дизайнерськи фанкойли Innova мають тонкий корпус фанкойлу, який гармонійно поєднується з цільнометалевим корпусом, що впливае на шумові характеристики фанкойлу. 

Також, Innova подбали про те, щоб їх обладнання було максимально зручно не тільки для користувачів, але і для монтажних організацій. Адже правильний монтаж — це Ваш запорука правильної і довгострокової роботи будь-якого обладнання.

Модельний ряд

Наше портфоліо

Ми Надаємо Найкращі Послуги В Галузі

Переходьте по посиланню нижче і залишайте вашу заявку одним із запропонованих способів. Гарантуємо відповідь на протязі одного робочого дня.