Кліматичні панелі Zehnder

Водяні стельові опалювальні панелі Zehnder — універсальна система, а часто і просто єдине рішення в складній ситуації. Теплоносієм служить вода, тому для ефективної роботи системи підходить абсолютно будь-яке джерело теплової енергії — будь то традиційний газовий або рідкопаливний котел а також і альтернативні джерела енергії (наприклад — тепловий насос). Так як панелі функціонують завдяки принципу променистого теплообміну, підходить навіть низькотемпературний теплоносій, непридатний для роботи конвективних систем опалення. А влітку ці ж панелі можна використовувати для охолодження, подаючи в них охолоджену воду.

Випромінюючі стельові панелі Zehnder працюють за природним принципом, який ідентичний тому, як сонце виробляє тепло. Пряме сонячне світло холодним зимовим днем змушує нас відчувати тепло і комфорт, незважаючи на холодний навколишнє повітря.

Виробничі приміщення, торгові центри, кафе, спорт-зали, автосалони, басейни — лише кілька прикладів можливої установки стельових панелей опалення та охолодження Zehnder.

Переваги системи

Особливості стельових систем опалення та охолодження можна використовувати для самих різних приміщень і будівель. Системи променевого стелі Zehnder десятиліттями використовувалися для обігріву приміщень висотою до 30 метрів.

Їх застосування охоплюють всі галузі використання. Випромінюючі стельові панелі Zehnder зарекомендували себе особливо ефективними для опалення та охолодження в наступних сферах, і вже давно неможливо уявити інноваційні будівельні проекти без них.

Наше портфоліо

Ми Надаємо Найкращі Послуги В Галузі

Переходьте по посиланню нижче і залишайте вашу заявку одним із запропонованих способів. Гарантуємо відповідь на протязі одного робочого дня.