Обладнання

Наше обладнання

Основне обладнання, яке відмінно зарекомендувало себе напротязі роботи компанії і яке ми рекомендуємо нашим замовникам.

Zehnder ComfoSystems

Zehnder ComfoSystems

Централізовані та децентралізовані припливно-витяжні вентиляційні установки і фірмовою системою розподілу Zehnder ComfoFresh — ідеально доповнюють один одного. Система гарантує що на виході ви отримаєте повноцінну та автономну систему вентиляції з високими показниками енергоефективності.

Климатические панели Zehnder

Кліматичні панелі Zehnder

Кліматичні панелі Zehnder — це енергоефективна система пасивного опалення та охолодження. Різні моделі панелей адаптовані для різних типів приміщень, будь то салон або спортивний комплекс.

Дизайнерские радиаторы Zehnder

Дизайнерські радіатори та рушникосушки Zehnder

Сталеві радіатори опалення та рушникосушки можуть стати дизайнерською цікавинкою вашого інтер’єру. Широкий модельний ряд, можливість фарбування в будь-який колір та індивідуальні виконання в радіусних, кутових, трапеціальних та інших формах.

Panasonic VRF

Panasonic VRF

Оновлена система Panasonic VRF спеціально розроблена для енергозбереження, простого монтажу, високу ефективність з широким вибором зовнішніх і внутрішніх блоків з їх унікальними функціями, розробленими для найвимогливіших офісів та іншої комерційної нерухомості.

Panasonic A2W Heat Pump

Panasonic Aquarea

Тепловий насос «Повітря-Вода» Aquarea для житлових і комерційних приміщень. Пропонуючи потужність від 3 кВт до 16 кВт, модельний ряд теплових насосів Aquarea є найширшим на ринку, забезпечуючи доступність системи незалежно від ваших потреб в обігріві та охолодженні. Підходять для новобудов та об’єктів реконструкції.

Innova AirLeaf

Фанкойли Innova

Італійські фанкойли Innova можуть бути підключені до будь-якої низькотемпературної системи опалення, будь то тепловий насос «повітря-вода», системи з сонячними колекторам, котлами тощо. Найбільш доцільне застосування даних фанкойлів знаходиться в реверсивних системах опалення (тобто, які можуть працювати на тепло і на холод).

Ми надаємо найкращі послуги в галузі

Переходьте по посиланню нижче і залишайте вашу заявку одним із запропонованих способів. Гарантуємо відповідь на протязі одного робочого дня.